FİRMA PORTRESİ

Sarıoğlu Mühendislik 1992 senesinden beri ısıtma – soğutma – havalandırma – temiz su – pis su – doğalgaz proje ve taahhüt işlerini yapmaktadır. Ayrıca ECA, VIESSMANN, EUROPAN, LG, DAIKIN, FUJITHERMA, FUJITSU, MIDEA, RADYAL, TERMO TEKNİK, AIRFEL, FREEDOORDIETRICH, WILO, SPK, HAKAN PLASTİK, KALDE, GRUNDFOS bayilikleri ile satış işleri üzerine çalışmaktadır.

Sarıoğlu Mühendislik halen yurt içi ve yurt dışı mekanik tesisatlarla her türlü projelerde anahtar teslim veya sadece işçilik olarak hizmet vermektedir. Firma, faaliyetlerine öncelikle doğalgaz tesisatları olarak başlamış daha sonra kalorifer, sıhhi tesisatlar ( pis su, temiz su ), klima ( VRV / VRF tesisatları dahil olmak üzere ), havalandırma tesisatı, yangın tesisatı ve bakım onarım işlerini genişletmiştir. Ayrıca ısıtma ve soğutma gruplarına yönelik olan tüm cihazların periyodik bakım hizmetlerini yapmaktayız.

Firmamız ortaklarının diğer iştirakleri de 2003 senesinden itibaren Europan markasıyla boyalı, krom olmak üzere standart ve dizayn havlu radyatör üretimini yaptığı Eurotek Ltd. Şti. ve krom kaplama faaliyetinde bulunduğu Isıterm A.Ş.’ dir. Eurotek Ltd. Şti. başta ECA ve Radyal Isı’ olmak üzere çeşitli firmaların fason havlupan üretimini yapmakta ayrıca 21 ülkeye ihracat işlemi gerçekleştirmektedir.